Setnogrom’dan Özel İndirim

Tek başına da olur diye yola çıktıktan sonra doğa hayatı ile ilgili birçok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Bu süreçte gerek fikir ve önerileri ile, gerekse bilgi ve tecrübeleri ile çok kişi destek oldu. Bunlardan biri de Engin Temel adlı bir bıçak ustasıydı.

Bütçeleri uygun diye aldığım bıçakların gerçek doğa şartlarında zayıf kaldıklarını gördüğümde, iyi bıçak nedir, nasıl olmalıdır, nereden alınır vs.. gibi konularda araştırma yapmaya başlamıştım. İşte bu dönemde butik üretim yapan Engin Temel ‘in sitesi setnogrom.com ‘a denk geldim. O dönem bushcraft dediğimiz, doğa bıçakları konusunda araştırma yapıyordum ve ürünler çok hoşuma gitmişti.

İletişime geçtim ve hesaplarımdan bahsederek bir indirim talebinde bulundum. Engin projeyi o kadar beğendi ki bana bir bıçak hazırlamak istediğini söyledi ve aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz bıçağı bana hediye etti.

Teslim almaya gittiğimde beni ağırladı ve uzunca sohbet etme şansımız oldu. Bana hem bıçaklar hakkında bilgi verdi, hem de doğa ve kamp hayatı üzerine bolca konuştuk.

Geçtiğimiz günlerde hazır bahar sezonu geliyor diye kendisini arayıp Tek Başına da Olur takipçileri için indirim yapıp yapamayacağını sordum. Benden birkaç gün istedi ve bazı ürünlerde çok özel indirimler ile geri döndü.

El yapımı bıçakların durumu marketlerden aldığınız bıçaklardan biraz farklıdır. El emeği ile özenle ve dikkatle yapılan bu bıçaklar kişiye özeldir. Modeli aynı olsa da ruhu farklıdır. Kullanması, yetenekleri, dengesi çok iyidir. Daha da önemlisi bir bıçak alır, ömür boyu kullanırsınız, hatta benim gibi duygusal bağ kurabilirsiniz 🙂

İşte sizin için seçtiğimiz bıçaklar ve indirimler. Bu indirimlere ulaşmak için tek yapmanız gereken Engin Temel ile iletişime geçmek. Sorularınız için de kendisi ile görüşebilirsiniz. Aşağıda modeller ile ilgili verdiğim linklerde namlu boyu, kabza cinsi vs.. gibi teknik detaylara ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM : Engin Temel – Setnogrom
Telefon : 0544 587 9001
E-Posta : kampanya@setnogrom.com
S
osyal Medya : setnogrom.com  / facebook.com/setnogrom
Ayrıca Engin’i instagramdan takip etmeyi unutmayın :  instagram.com/setnogrom.com_engin.t

İNDİRİMLER

 • İlk başvuran 10 kişiye 100 TL indirim
 • İkinci başvuran 10 kişiye %20 indirim
 • Herkese %10 indirim

ÜRÜNLER

 • SETNOGROM – BUSHCRAFT

  setnogrom-1Bu modeller scandi ağızdır ve ağır hizmet içinde uygundur.Özellikle doğa sporları yapanların ve kampçıların tercihidir. Ağız dayanımları darbelere karşı yüksektir. Ürün detayları için TIKLAYIN! 

 • İndirimsiz fiyatı : 350 TL
 • SETNOGROM – KAMPÇI

  setnogrom-2

  Bu model orta ağır işler için idealdir ve kesim gücü yüksektir. Ürün detayları için TIKLAYIN!

İndirimsiz fiyatı : 500 TL

İndirimsiz fiyatı : 350 TL

—————————-

Şimdiden iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Son yorum
 • yAZILARINIZI NE ZAMAN YAZILDIĞINA DAİR TARİH YOK SANIRIM, YADA BEN BULAMIYORUM. eĞER YAZININ TARİHİNİ KOLAYCA BULAMAZSAK FİYATLARIN HANGİ SENE FİYATLARI OLDUĞU, KAMPANYANIN DEVAM EDİP ETMEDİĞİNİ VB. NASIL ANLAYACAĞIZ, NASIL YORUMLAYACAĞIZ?

YORUM BIRAKIN