Ana SayfaHakkımda

Hakkımda

İnternet ve Bilişim dünyasında geçirdiğim 15 yılın ardından hayatımı değiştirmeye karar verdim ve tüm birikimimi satıp kendime bir çadır aldım ve yola koyuldum…

şeklinde bir giriş yapsam daha ilginç olabilirdi ama öyle bir cesaretim yok henüz. İşin şakası bir yana hikaye şöyle başladı;

2011 yılında Kaz Dağları’ndaki aslında pek de istemeden gittiğim ilk kamp tecrübem beni bayağı etkiledi. Farketmeden bir parçası haline geldiğimiz şehir hayatları içinde unuttuğumuz bazı şeyleri yeniden hatırlattı. Doğada olmanın tadını, yolda olmanın verdiği özgürlük duygusunu, yeni yerler görmenin ve yeni insanlar tanımanın “gerçekten” yaşamak olduğunu tekrar farkettim.

O günden beri mümkün olduğunca çok gezmeye, yeni yerler görmeye, farklı lezzetleri tatmaya ve aslında yolda olmaya bağımlı oldum. Bu yaşam tarzını anlamaya çalışırken çok blog takip ettim (halen de ediyorum) ve çok fazla şey öğrendim. Belki benim yazdıklarım ve bakış açım da birilerinin işine yarayabilir diye düşünerek tecrübelerimi ve gördüklerimi paylaşmak istedim.

…ve tekbasinadaolur.com ortaya çıktı. Hikayesi ise burada!

Kısaca Gökhan Konaş …

Internet projeleri ve e-ticaret konusunda danışmanlık/koçluk yaparak yaşıyorum. Çalışma hayatım ile ilgili kısa bilgiye şu adresten ulaşabilirsiniz. Yolda olmak ve yeni yerler görmek benim için son yılların en büyük tutkusu. Yeni insanlar ile tanışmanın, farklı yaşam deneyimlerini öğrenmenin çok keyifli ve önemli olduğunu düşünüyorum. Her internet çocuğu gibi fotoğrafa meraklıyım ama bu konuda öğrenecek çok şeyim var. Farklı lezzetler tatmayı ve yemek yapmayı seviyorum.

Yeni çıktığım bu yolda beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Gökhan KONAŞ