Coghlan’s Emergency Stove – inceleme

İnternette ne zaman kamp için kullanışlı bir ocak arasanız bu afacan karşınıza çıkıyor. Coghlan’s Emergency Stove fiyatı sebebi ile herkesi tahrik eden ama “bu kadar ucuz ise vardır bir problemi” diye düşündüren bir ürün. Ben de aynı şüphe ile sipariş verdim. İnternet üzerinden aldığım için ve kutu ebatlarını bulamadım ve ne geleceği hakkında bir fikrim yoktu. Ancak sonuç hiç de düşündüğüm gibi olmadı ve çok fonksiyonel bir ürünle karşılaştım. Demo videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

coghlans-emergency-stove

Coghlan’s Emergency Stove ebat olarak gayet küçük bi ürün olduğundan kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulumu ise oldukça kolay. İstenildiği gibi ayarlanabildiğinden her boyda tava ve hatta cezve için dahi uygun. Paketle birlikte gelen yakıt silindirleri tam bu iş için organize edilmiş. Yüksek sıcaklık ve alev verdiği için işinizi hızlıca görüyor. Her bir tablet 5-7 dakika kadar yanıyor. Yakıt silindirleri ayrıca satılmakta, ilk siparişinizi verirken ya da ürünü birebir satın alırken stoğunuzu sağlam tutmanızı öneririm. 2 adet yumurtanın pişmesi tek tablet ile 2 dakika civarında sürdü. Yalnız tabii burada kullandığınız pişirme kabı da önemli. Teflonda aynı sonucu alamazsınız. Zaten ürün kamp malzemeleri için tasarlanmış.

Coghlan’s Emergency Stove İnceleme

Su kaynatmak için de bu minik ocak ziyadesiyle iş görür. Tek dikkat etmeniz gereken rüzgar almaması, çok rüzgar varsa biraz daha uzun sürecektir o nedenle siz rüzgarı kesmeye bakın.

Yanıcı tabletleri kullandıktan sonra ellerinizi yıkamanız ve giysileriniz ya da cildinizle temas etmemesine özen göstermeniz ve rüzgara karşı koru sağladığınız takdirde güvenle kullanabilceğiniz bir ürün. Dumansız yanması ve toksik madde içermemesinden dolayı Coghlan’s Katı Yakıt tabletleri ile kullanılması öneriliyor. Ben tablet kullanmak istemiyorum derseniz küçük dal parçaları ile iyi besleyerek yine işinizi görebilirsiniz.

Sonuç; fiyat / performans açısından bakıldığında oldukça mantıklı bir ürün.

Afiyet olsun.

Son yorum
YORUM BIRAKIN